Tukaj najdete vse potrebno za vpis otroka k verouku.

VPISNICA K ŽUPNIJSKI KATEHEZI 2024_25

druzinska_prijavnica za vpis otroka v 1_razred

druzinska_kartoteka

Za leto 2024-25 bomo najprej začeli s srečanji za starše. Urnik verouka bomo skušali prilagoditi vašim potrebam in zmožnostim katehetov. Kateheti ne učimo otrok verovati, to je dolžnost staršev, da vero posredujejo svojim otrokom: z redno vsakodnevno molitvijo, obiskom sv.maše in sodelovanje pri njej. Družina je prva cerkev v malem. Vemo da ste starši obremenjeni s svojimi dolžnostmi, a otroke boste vzgojili vi, ali pa jih boste prepustili ulici, saj so vaši otroci kot lakmusov papir. Izbira je vaša. Mi smo vaši zelo skromni pomočniki, saj vaše otroke vidimo samo enkrat tedensko in še to za malo časa. Priporočimo se svetniškemu kandidatu Antonu Martinu Slomšku, da izprosi milosti nam in vam, dragi starši in otroci.