VABILO ZA ČIŠČENJE V ŽUPNIŠČU

Že lansko leto smo oblikovali predlog razporeda za čiščenje veroučilnice, ki pa zaradi vsem znanim epidemioloških razmer v pretežnem delu ni bil realiziran.
Spodaj in v prilogi je predlog razporeda za letošnje veroučno leto. Izhajamo iz tega, da pride vsak starš (čeprav ima več otrok pri verouki) samo enkrat na vrsto. S čiščenjem bi pričeli v mesecu decembru, in sicer priporočamo čiščenje v prvi polovici meseca (da ne bi eni čistili 28. v mesecu, naslednja skupina pa npr. 3. v mesecu…). Čistila in pripomočki so na razpolago v župnišču (razen rokavic, ki jih prinesite s seboj, če jih potrebujete).
Razpored je pripravljen kot predlog, zato velja, da se starši lahko drugače dogovorijo oz. med seboj zamenjajo. Pomembno je le, da čiščenje redno mesečno teče in da pridejo vsi starši na vrsto.
 
RAZPORED ČIŠČENJA    –  objavljenio bo naknadno