ORATORIJ 2020 – dokumenti in pojasnila

Poletni oratorij v župniji Bogojina - Vestnik.si

“Alea iacta est” – kocka je padla, kot je dejal Julij Cezar, ko je s svojimi legijami prestopil prepovedan “potok” Rubikon, tako bomo tudi mi, če ne bo presenečenj, v pričakovanju na dobre razmere, “prestopili meje možnega” in otroke od 2. razreda OŠ povabili na oratorij ZAUPAM, ZATO SI UPAM,  od ponedeljka 24.avgusta do petka 28.avgusta. Starši izpolnite: URADNO PRIJAVNICO ORATORIJ 2020 , IZJAVO STARŠEV za oratorij, – to izjavo boste oddali 10 dni pred začetkom oratorija – in upam, da se epidemiološka slika do takrat ne bo bistveno spremenila,   IZJAVO POLNOLETNEGA UDELEŽENCA  – izjava za starejše animatorje nad 18 let in ZGIBANKO PRIJAVNICA ORATORIJ 2020 , ki je samo informativne narave. Upam, da bomo naš projekt lahko izpeljali. Kot je zapisano: otroke prijavljate župniku oz. katehistinji Andreji do 28.julija 2020. PLAČILO ZA udeležbo bomo sprejemali na začetku oratorija in ne ob vpisu. Vpisnica je samo za informacijo števila udeležencev. Epidemiološka slika se spreminja iz dneva v dan, tako da nam ni jasno, kako bo z izvedbo po 5.7.2020, ko se obetajo bistvene spremembe tudi glede števila ljudi na prostem. O vsem boste pravočasno obveščeni v tem prispevku.